NICOLE SCHERZINGER: VESTUVĖS IR VAIKAI SU LEWIS HAMILTON?

FirstNews
2014.03.18
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger

Los Angeles. Nicole Scherzinger (35) ir Lewis Hamilton (29) jau pasiruošę iš peties padirbėti su savo santykiais.

Iki šiol dainininkė ir „Formulė-1“ lenktynininkas nuolat skyrėsi ir taikėsi, tačiau šiemet viskas turėtų pasikeisti. Šaltinis „Mirror“ sakė: „Ji nori vėl pamatyti Lewis ir būti vienas kito kasdieniniame gyvenime. Jų santykiai nepavyko, nes jie dažnai nematė vienas kito. Viskas buvo taip sunku, kad galiausiai jie pasuko į skirtingas puses. Dabar jie tikisi, jog jei praleis daugiau laiko kartu, tai tuomet seks vestuvės, o taip pat ir vaikai“.

Nicole Scherzinger ir Lewis Hamilton pora tapo 2008 m. Su pertraukomis jie išdraugavo penkerius metus. 2012 m. rugpjūtį jie oficialiai paskelbė apie išsiskyrimą. Bet gandai apie susitaikymus nuolat netyla.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*