NICOLE SCHERZINGER: ŠTAI KIEK KAINUOJA VAKARAS SU JA

Daily Star
2014.09.29
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger

Los Angeles. Nicole Scherzinger (36) neva turinti gerbėją rusą, kurį ji visiškai pakerėjo. Nepatikrintais duomenimis, buvusioji „The Pussycat Dolls“ lyderė prieš savaitę pasiturinčiam oligarchui surengė pasirodymą, už kurį susišlavė 127 000 eurų.

Tačiau, pasak vieno vakarėlio svečio, sumokėti šią siaubingai didelę sumą sukaktuvininkui nepasirodė esanti problema: jis yra būtent nepaprastas Nicole gerbėjas, skelbia PlayRadio.lt.„Jis tarytum pamišęs dėl Nicole, buvo pasiryžęs pakloti 100 000 svarų, kad tik ji dainuotų. Kartu su ja buvo du šokėjai, tai buvo karšta laiminga pabaiga“, – paaiškino svečias britų laikraščiui „Daily Star“.

„Nicole atrodė žavingai. Ji buvo nepakartojama gimtadienio dovana.“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*