NICO SANTOS: AŠ LIEKU POZITYVUS

Gala
2020.05.23
Nico Santos

Nico Santos

Berlin. Nico Santos (27), kaip ir visi kiti, dėl koronos krizės privalėjo atšaukti savo koncertus, reklaminį naujojo albumo turą.

Interviu su žurnalu „Gala“ dainininkas sakė: „Dabar viskas yra kitaip, nei būtume pamanę prieš du mėnesius. Aš lieku pozityvus. Dabar privaloma daryti viską geriausia. Pavyzdžiui, aš kartu organizavau ‘Instagram’ tiesioginį festivalį ‘Wir bleiben Zuhause’.“

Toliau Nico Santos tęsia: „Mano grupei yra blogiau nei man. Jie neturi galimybių kaip nors uždirbti pinigų arba ieškoti naujo darbo. Bet yra vos vienas kitas verslas, kuris šiuo metu nebūtų nukentėjęs“.

Be to, vokiečių pop žvaigždė apibūdino, kaip jaučiasi muzikuojant svetainėje. Apie tai Nico sakė: „Yra keista negauti jokio atsako – bent jau įprastu būdu. Bet, nepaisant to, yra gražu ir svarbu mums atlikėjams ir taip pat fanams, kad mes toliau kuriame muziką. Tai smagu žiūrovams, tačiau kartu daro ir kažką gero, nes mes raginame žmones likti namuose“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*