NICKI MINAJ VAŠKINĖ FIGŪRA BERLYNE PRAJUOKINO GERBĖJUS (FOTO)

RTL
2020.01.12
Nicki Minaj

Nicki Minaj

Berlin. „Madame Tussauds“ vaškinių figūrų muziejai visame pasaulyje pristato populiariausius aktorius, dainininkus, politikus, mokslininkus ir visokių rūšių žvaigždes. Berlyno vaškinių figūrų muziejuje kaip tik atidengta JAV reperės Nicki Minaj (37) skulptūra, dėl kurios viso pasaulio atlikėjos fanai yra nejuokais supykę.

Vaškinė figūra atkartoja dainininkės pozą iš vaizdo klipo „Anaconda“. Tačiau jos veidas neatrodo labai panašus į tikrąją Nicki Minaj. „Nicki Minaj vaškinė figūra mane pravirkdė“, – rašo „Twitter“ vartotoja.

„O ne, tai ne Nicki. Tai man primena ‘Mortal Kombat’ personažą“, – komentuoja kitas vartotojas, prisiminęs video žaidimą. „Su šia vaškine figūra jie nerodo jokios pagarbos Nicki“, – rašo trečias.

Kitas atidus fanas komentuoja: „Kas sukūrė šią vaškinę figūrą – ar tu prakeiktai aklas? Kaip drįsti tai padaryti karalienei? Tu mane žudai. Ir ar žinai, kas mane tikrai pykdo? Pažvelk į tatuiruotę. Kiniški simboliai yra neteisingi“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*