NICKI MINAJ: AKTYVISTAI BANDO UŽKIRSTI KELIĄ JOS KONCERTUI

heute.at
2019.07.10
Nicki Minaj / Mohammed bin Salman

Nicki Minaj / Mohammed bin Salman

Los Angeles. Nicki Minaj (36) liepos 18 d. turėtų pasirodyti „Jeddah World Fest“ Saudo Arabijoje.

Tačiau Žmogaus teisių organizacijos „The Human Rights Foundation“ aktyvistai nori uždrausti šį JAV atlikėjos pasirodymą. Priežastis: festivalį finansuoja įtartinos reputacijos kronprincas Mohammed bin Salman (33). Kaip „heute.at“ praneša, laiške rašoma: „Jei tu pasirodysi festivalyje, kurį finansuoja kronprincas, tuomet būsi susieta su žmonėmis, kurie žudo už nuomonę ir nuomonės išreiškimą. Būtų katastrofa asmeniui su tavo statusu, kuris kalba apie moterų teises ir socialinį teisingumą, ten pasirodyti“.

Reperė pati kol kas nesureagavo į laišką. Beje, Nicki Minaj neturėtų būti vienintelė Vakarų pasaulio muzikos atstovė. Pakviesti ir Liam Payne (25) su Steve Aoki (41). Nėra žinoma, ar jie taip pat gavo laišką.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*