NICK MINAJ ATŠAUKĖ KONCERTĄ SAUDO ARABIJOJE

Bild, heute.at
2019.07.11
Nicki Minaj

Nicki Minaj

New York. Tiesą sakant, Nicki Minaj (36) liepos 18 d. turėjo pasirodyti „Jeddah World Fest“ Saudo Arabijoje. Tačiau dėl kilusių Žmogaus teisių organizacijos „The Human Rights Foundation“ aktyvistų protestų, JAV žvaigždė atsisakė planų koncertuoti toje šalyje.

Minaj pranešime spaudai rašoma: „Manau, kad man yra svarbu, aiškiai parodyti, jog esu už moterų, LGBTQ teises ir teisę už laisvą nuomonės reiškimą“.

„Jeddah World Fest“ finansuoja įtartinos reputacijos kronprincas Mohammed bin Salman (33). Kaip „heute.at“ praneša, aktyvistų laiške dainininkei buvo rašoma: „Jei tu pasirodysi festivalyje, kurį finansuoja kronprincas, tuomet būsi susieta su žmonėmis, kurie žudo už nuomonę ir nuomonės išreiškimą. Būtų katastrofa asmeniui su tavo statusu, kuris kalba apie moterų teises ir socialinį teisingumą, ten pasirodyti“.

Beje, pakviesti ir Liam Payne (25) su Steve Aoki (41). Nėra žinoma, ar jie taip pat gavo laišką.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*