NAYA RIVERA EKS VYRAS GIMTADIENIUI SKYRĖ GRAŽIUS ŽODŽIUS

RTL
2021.01.13
Josey, Naya Rivera & Ryan Dorsey

Josey, Naya Rivera & Ryan Dorsey

Los Angeles. Praėjo maždaug 6 mėnesiai po tragedijos, kurios metu nuskendo „Glee“ žvaigždė Naya Rivera (†33). Sausio 12 d. jai būtų sukakę 34-eri.

Dabar velionės eks vyras Ryan Dorsey (37), su kuriuo Naya susilaukė sūnaus Josey (5),  parašė emocionalų įrašą „Instagram“. Ten jis pasidalino juodai balta šeimos nuotrauka iš gerų laikų ir parašė: „Tai surrealu taip, kaip yra realu, jog tu išėjai. Jei tai turėtų prasmę, bet niekas iš šios tylos neturi prasmės… 34.. Lyg girdėčiau tave sakant ‘Ah, aš prakeiktai sena! Ha… Ilsėkis ramiai, sena damute❤️ 💫 🤍🖤💫❤️“.

Naya Rivera mirė praėjusios liepos 8 d., kai su sūnumi dalyvavo išvykoje viename ežere. Būdama gera plaukike ji paskendo. Teisėsaugos pareigūnai valtyje rado jos gelbėjimosi liemenę. Aktorės kūnas buvo rastas tik po kelių dienų. Pora, kuri rado ežero vidury valtyje miegantį berniuką, iškvietė policiją. Teigiama, kad berniukas matė ir girdėjo kaip mama šaukėsi pagalbos, kol galiausiai paniro po vandeniu ir nebeišniro.

Eks vyras Ryan Dorsey šiuo metu prižiūri Josey.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*