NAUJAS REKORDAS: BILLIE EILISH APLENKĖ ARIANA GRANDE (VIDEO)

FirstNews, Gfk Entertainment
2019.04.13
Billie Eilish

Billie Eilish

Baden-Baden. Billie Eilish (17) laimingas skaičius taps 14? Būtent 14-os metų JAV dainininkė ir dainų autorė išleido pirmąjį savo hitą „Ocean Eyes“.

Dabar jos debiutinis albumas „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“, pasirodęs kovo pabaigoje, su 14 dainų viduje, per maždaug savaitę Vokietijoje buvo perklausytas 14 mln. kartų internete! Tai yra naujas rekordas, pranešė „GfK Entertainment“.

Naujokė Vokietijoje aplenkė Ariana Grande (25). Iki šiol Grande buvo rekordinininkė, kuri naują albumą pristatė vos prieš pusantro mėnesio. „GfK Entertainment“ pažymi, kad perklausos yra skaičiuojamos Premium paketuose ir užskaitoma tik tokia perklausia, kuri pasiekė 31 ir daugiau sek.

Beje, šią savaitę Vokietijos oficialiame singlų TOP 100 Billie Eilish papuolė su daugybę dainų. Albumų TOP 100 amerikietės diskas debiutavo 4 vietoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*