NATALIE IMBRUGLIA TAPO MAMA

Delfi
2019.10.09
Natalie Imbruglia

Natalie Imbruglia

London. Dainininkė iš Australijos Natalie Imbruglia (44) susilaukė pirmosios atžalos, skelbia „The Daily Mail“. Atlikėja džiugią žinią pranešė socialiniame tinkle „Instagram“. Čia ji paskelbė nuotrauką, kurioje įamžinta laikanti savo naujagimio rankytę.

Prie nuotraukos dainininkė parašė: „Sveikas atvykęs į šį pasaulį… Max Valentine Imbruglia. Mano širdis netelpa krūtinėje iš laimės“. Nors nuotraukoje mažylio veido ir nesimato, galima įžvelgti kraštelį juodų ir baltų dryželių rašto pižamos.

Natalie apie nėštumą pranešė liepą. Jai buvo atlikta dirbtinio apvaisinimo donoro sperma procedūra. Donoro tapatybė laikoma paslaptyje. „Tiems, kas mane pažįsta, tai nebuvo perkūnas iš giedro dangaus. Seniai to norėjau. Man labai pasisekė, kad dirbtinis apvaisinimas ir donoro sperma padėjo mano svajonei virsti tikrove“, – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė dainininkė.

Žvaigždė savo vaiko tėvo tapatybės neatskleidžia. Natalie penkerius metus buvo ištekėjusi už grupės „Silverchair“ lyderio Daniel Johns (40), tačiau 2008 metais išsiskyrė. 2017 metais dainininkė paskelbė apie savo santykius su fotografu Matt Field, tačiau poros kartu niekas nematė nuo praeitų metų.


View this post on Instagram

Welcome to the world.. Max Valentine Imbruglia 💙 My heart is bursting 🥰🥰🥰 #myboy

A post shared by natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia) on

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*