NAOMI CAMPBELL EKS PADAVĖ JĄ Į TEISMĄ

Promiflash
2020.09.14
Vladislav Doronin & Naomi Campbell (2012)

Vladislav Doronin & Naomi Campbell (2012)

London. Ar tai naujas rožių karas? 2008 m. supermodelis Naomi Campbell (50) per Kanų filmų festivalį susipažino su nekilnojamojo turto magnatu Vladislav Doronin (57). Dabar jis padavė ją į teismą!

Penkerius metus pora draugavo. „Promiflash“ praneša, kad Naomi ir jos buvęs mylimasis greitai pasimatys teisme dėl grožio pasaulio verslininkės „nesumokėto kredito“. Teismui pateiktuose dokumentuose Doronin nurodė, kad Campbell negražino jam kelių jo daiktų, kurių vertė siekia virš 2,5 mln. eurų!

Naomi ir Rusijoje gimęs Vladislav Doronin palaiko gana įtemptus santykius. Interviu žurnalui „Times Weekend Magazine“ ji buvo atskleidusi: „Kad ir kas būtų apie mane sakoma, vis tiek draugauju su visais savo buvusiais partneriai… Išskyrus paskutinįjį“.

Paklausta, ar ji kalba apie savo eks vaikiną reperį Skepta (37), brunetė neatsakė. Tačiau birželį „Instagram“ įraše ji aiškiai nurodė, kad su muzikantu palaiko draugiškus santykius. Taigi ar ji žurnale užsiminė apie Vladislav, lieka tik spėlioti.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*