NADJA ABD EL FARRAG PALIEKA VOKIETIJĄ IR PRADEDA NAUJĄ GYVENIMĄ MALJORKOJE

RTL
2019.05.14
Nadja Abd el Farrag

Nadja Abd el Farrag

Peguera. Buvusi erotinės RTL2 laidos „Peep!“ vedėja ir pop titano Dieter Bohlen (65) žmona Nadja Abd el Farrag (54) kraunasi lagaminus, nes nori versti naują gyvenimo puslapį.

Prieš savaitę Naddel buvo pastebėta Maljorkoje su blondinės peruku. Ten moteris šventė atostogų salos sezono atidarymą. Netolimoje ateityje ji nori Pegueroje pasirodyti, kaip dainininkė. „Du kartus per savaitę ji pas mus pasirodys“, – atskleidė žurnalui „Closer“ vieno baro savinininkė. „Nadja visam laikui persikels į Maljorką. Birželį viskas prasidės“.

Iki šiol Nadja gyveno draugų viešbutyje Hamburge. O Maljorkoje ieško mažo buto.

Ar buvusiai alkoholikei Maljorka yra geriausias sprendimas? „Aš esu optimistiška. Ji jau penkis mėnesius negėrė nė taurelės. Manau, kad ji susidoros su tuo“, – pridūrė būsima darbdavė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*