„MUSE“: MATT BELLAMY SUSIRGO LARINGITU

FirstNews
2014.04.10
"Muse"

"Muse"

Sao Paulo. Matt Bellamy (35) susirgo laringitu. „Muse“ turas po Braziliją ir du koncertai San Paule turės būti nutraukti, nes dainininkui privalomas lovos režimas.

Antrame koncerte jis norėjo būti nuošaliau, ne kaip pagrindinis, tačiau jis su tuo kovojo pasirodydamas per šou praėjusį šeštadienį (05.04). Nors tai ir reiškė, kad dainininkas ne visas dainas galėjo gerai išdainuoti.

Po pasirodymo jis paskelbė „Twitter“: „Ačiū, San Paule, kad jūs šią naktį mane taip saugojot ir už mane padainavot mano dainas. Man labai gaila, kad mes nesugrojom ‘Muscle Museum‘. Aš pažadu, mes grįšime kitais metais ir sugrosime šį kūrinį.“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*