MIRĖ „VĖJO NUBLOKŠTI“ ŽVAIGŽDĖ OLIVIA DE HAVILLAND

Bild
2020.07.26
Olivia de Havilland

Olivia de Havilland

Paris. Šeštadienį (25.07) Paryžiuje mirė 1939 m. filmo „Gone With The Wind“ („Vėjo Nublokšti“) aktorė Olivia de Havilland (†104). Ji buvo paskutinė likusi gyva šio filmo aktorė.

Kino legenda ir Oskaro laureatė Olivia de Havilland mirė natūralia mirtimi, patvirtino jos atstovė „Deutschen Presse-Agentur“. Havilland buvo žinoma iš Melanie Hamilton rolės kultiniame filme „Vėjo Nublokšti“.

Olivia gimė britų šeimoje Tokijuje. Olivia dar būdama maža su šeima persikėlė į Kaliforniją. Austrų teatro atstovas Max Reinhardt pastebėjo 19-metę vaidinti Hermia rašytojo William Shakespeare (†51) pjesėje „A Midsummer Night’s Dream“ („Vidurvasario Nakties Sapnas“).

Netrukus „Warner Brothers“ pasirašė su ja 7 metų sutartį.

1946 m. ji laimėjo pirmą Oskarą už pagrindinį vaidmenį filme „To Each His Own“.

Sūnus Benjamin (70) gimė iš santuokos su rašytoju Marcus Goodrich (†93) (1946-1953). Paryžiuje de Havilland ištekėjo už žurnalisto Pierre Paul Galante (†88) ir su juo susilaukė Gisèle (†64). Ši santuoka taip pat iširo.

Gandai apie romaną su buvusiu Didžiosios Britanijos ministru pirmininku Edward Heath (†89) niekada nebuvo patvirtinti.

olivia

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*