MIRĖ REPERIS SAINT DOG

TMZ
2020.10.16
Saint Dog

Saint Dog

Victorville. Trečiadienį (14.10) mirė „Kottonmouth Kings“ įkūrėjas, reperis Saint Dog (†44).

TMZ praneša, kad negyvą muzikantą savo namuose Kalifornijoje rado vienas jo draugų. Jo grupės kolegos „Instagram“ dabar rašo: „Vakar mus paliko mūsų brolis Steven ‘Saint Dog’ Thronson. Mes pasiilgsime tavęs ir didelės tavo širdies. Tu buvai nepakartojamas ir mūsų širdys sudužo. Bet mes pažadame per muziką išlaikyti tavo atminimą“. Nėra aiški Saint Dog mirties priežastis. Policininkai nerado jokių smurto žymių.

Saint Dog 1994 m. kartu su D-Loc ir Johnny Richter įkūrė „Kottonmouth Kings“ ir buvo girdimas pirmuose keturiuose albumuose. 1999 m. muzikantas paliko grupę ir toliau muziką kūrė kartu su savo broliu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*