MIRĖ REGIS PHILBIN

Bild
2020.07.26
Regis Philbin

Regis Philbin

Greenwich. Penktadienį (24.07) mirė JAV TV žvaigždė Regis Philbin (†88). TV žaidimo „Kas nori būti milijonieriumi?“ vedėjas Amerikoje buvo visų labai mylimas.

„Mes esame labai liūdni, kad mūsų mylimas Regis Philbin paskutinę naktį, mėnuo prieš savo 89-ąjį gimtadienį, mirė nuo natūralių priežasčių“, – rašoma šeimos pranešime spaudai.

Philbin buvo vienas geriausiai atpažįstamų veidų JAV TV istorijoje. Ypatingą šlovę jis pelnė per savo pusryčių laidą „Live with Regis and Kathie Lee“. Tačiau jis tapo „nemirtingas“ kaip JAV žaidimo „Kas nori būti milijonieriumi?“ moderatorius.

Be daugybės apdovanojimų, jis taip pat gavo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje.

„Guinness“ pasaulio rekordų knygoje Regis yra dėl savo daugiau nei 16 700 valandų darbo laiko. Tai yra vidutiniškai beveik valanda per dieną per jo 50 metų karjerą. Jis ybuvo vienas populiariausių visų laikų JAV televizijos laidų vedėjas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*