MIRĖ RAPHAËL COLEMAN

Bild
2020.02.11
Raphaël Coleman

Raphaël Coleman

London. Praėjusį penktadienį (07.02) mirė buvusi vaikų žvaigždė Raphaël Coleman (†25). Jo didžiausia rolė buvo mažasis Eric filme „Nanny McPhee“.

Šeimyninė komedija buvo sukurta 2005 m. ir joje vaidino Emma Thompson (60) bei Colin Firth (59). Dabar pranešama, kad jis prarado sąmonę bėgiodamas.

Tragišką ir ankstyvą mirtį patvirtino Coleman motina Liz Jensen (61) „Twitter“: „Jis mirė darydamas tai, kas jam labiausiai patiko. Vardan gero tikslo. Jo šeima negalėjo labiau didžiuotis. Švęskime tai, ką jis pasiekė per savo trumpą gyvenimą, ir saugokime tai, ką palieka“.

Raphaël Coleman ilgą laiką buvo aktyvus aplinkosaugininkas, priklausė „Extinction Rebellion“. Organizacija gedi jo, pravarde Iggy Fox, ir savo „Facebook“: „Iggy buvo deganti siela ir mes jo be galo pasiilgsime“.

Buvusio aktoriaus mirties priežastis nėra žinoma.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*