MIRĖ KIM ENGLISH

FirstNews, Chicago Sun Times
2019.04.15
Kim English

Kim English

Chicago. Jos balsas yra su niekuom nesupainiojamas. Aštuonių hitų numeris 1 atlikėja Kim English (†48) mirė balandžio 2 d.

Tai dabar patvirtino „Nervous Records“ savo „Facebook“ paskyroje. Ten rašoma: „Su giliu liūdesiu pranešame apie Kim English mirtį. Kim diskografijoje yra daug dainų, kurios plačiai laikomos house muzikos klasika. Ji turėjo unikalų gebėjimą per savo dainavimą, dainų rašymo alentą priversti žmones šokti ir švęsti Dievo džiaugsmą bei religiją. Ji buvo labai religinga ir atsidavusi Munsterio, Indianoje, Family Christian Center narė. Nors ji turėjo daug galimybių keliauti po pasaulį kaip dainininkė, ji išliko ištikima šeimos ir jos bažnyčios narė, ir niekada nepasitraukė nuo kelio, kurį ji laikė teisingu“.

Kaip rašo „Chicago Sun Times“, dainininkė penkerius metus kentėjo nuo inkstų nepakankamumo ir turėjo reguliariai atlikti dializę. Be to, dainininkė laukė inkstų donoro.

Nors Europoje ji nebuvo labai žinoma, tačiau JAV Kim English buvo tikra žvaigždė. Jos didžiausi hitai buvo „Treat Me Right“ ir „Everyday“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*