MIRĖ JAPONŲ DIZAINERIS KANSAI YAMAMOTO

RTL
2020.07.27
Kansai Yamamoto

Kansai Yamamoto

서울 (Seoul). Praėjusį antradienį (21.07) mirė garsus Japonų dizaineris Kansai Yamamoto (†76). Tik dabar apie tai pranešė jo šeima.

Madų dizaineris pralaimėjo kovą su vėžiu, kaip „Instagram“ rašo jo dukra Mirai Yamamoto. Anot jos, Kansai mirė ramiai artimųjų apsupty. Aktorė toliau rašo: „Mano akyse mano tėvas buvo ne tik pilnas energijos ir įvairiapusiškas asmuo, kokį pažinojo visuomenė, bet taip pat ir mąstantis, geros širdies ir mylintis“.

„Kansai Super Studio“ pranešė, kad nuo mieloleukemijos miręs dizaineris jau buvo palaidotas savo šeimos rate. RTL rašo, kad kol kas nėra žinoma, ar įvyks didesnės laidotuvės.

Yamamoto avangardinė mada buvo populiari Londone, Paryžiuje ir Niujorke aštuntajame dešimtmetyje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*