MIRĖ ED BRUCE

spot on news
2021.01.10
Ed Bruce

Ed Bruce

Clarksville. Penktadienį (08.01) mirė vesternų ir kantri žvaigždė Ed Bruce (†81). Vyras Anapilin iškeliavo dėl natūralių priežasčių, kaip teigė jo atstovas.

Per savo fenomenalią karjerą Ed Bruce buvo ne tik kantri dainininkas, bet ir talentingas aktorius. Jis vaidino vesternų serialuose „Bret Maverick“ ir „The Chisholms“. ’80-aisiais sulaukė sėkmės muzikiniuose topuose.

Kantri dainininkas Blake Shelton (44) gedi kantri žvaigždės: „Ką tik išgirdau, kad mirė Ed Bruce… Kokį unikalų balsą jis turėjo. Jis bus atsimenamas už daugybę savo talentų, įskaitant vaidybą ir galbūt svarbiausią – dainų kūrimą… Ilsėkis ramybėje, kaubojau. Iki šiol man 2021-ieji nepatinka“.

Ed Bruce augo Memfyje, o 1957 m. susipažino su „Sun Records“ savininku. Tais pačiais metais pasirodė jo debiutinis singlas „Rock Boppin’ Baby / More Than Yesterday“.

Tik 1973 m., kai pasirašė sutartį su įrašų kompanija „United Artists“, jo daina „Mamas Don’t Let Your Babies Grow Up To Be Cowboys“ pasiekė Amerikos TOP 20.

Pirmasis Ed hitas numeris 1 pasirodė 1981 m. ir tai buvo daina „You’re the Best Break This Old Heart Ever Had“.

2018 m. birželį Arkanzaso Universitete kartu su „Arkandsas Country Music Award“ įteikė jam apdovanojimą už gyvenimo nuopelnus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*