MIRĖ CONCHATA FERRELL

Bild
2020.10.14
Conchata Ferrell

Conchata Ferrell

Sherman Oaks. Pirmadienį (12.10) mirė TV serialo „Two And A Half Men“ žvaigždė Conchata Ferrell (†77).

JAV aktorė mirė ligoninėje, apsupta savo šeimos. Oficialiame serialo „Facebook“ profilyje buvo patvirtinta Ferrell mirtis. Serialo prodiuseriai rašo: „Mes esame liūdni dėl Conchata Ferrell netekties ir esame dėkingi už metus, per kuriuos ji kaip Berta mus prajuokino. Ir tai tęsis amžinai“.

Bertos personažę vaidinusią aktorę prisiminė ir „Two And A Half Men“ žvaigždė Jon Cryer (55). Jis „Twitter“ rašo: „Tvirta Bertos išvaizda buvo scenaristų išgalvota. Chatty šiluma ir pažeidžiamumas buvo jos tikrosios stiprybės. Aš verkiu dėl moters, kurios ilgiuosi, ir dėl džiaugsmo, kurio ji tiek daug suteikė“.

Ir Charlie Sheen (55) parašė „Twitter“. Jis kalba apie „šokiruojančią ir skaudžią netektį. Velionę vaidina „absoliučiu lobiu“.

Conchata Ferrell į ligoninę pateko gegužę po to, kai pasijuto stipriai serganti. Jos vyras, Arnie Anderson, tada sakė, kad liga, greičiausiai, yra susijusi su infekcija, su kuria jo žmona kovojo dar gruodį.

Daugiau nei keturias savaites Ferrell turėjo gulėti intensyvios terapijos skyriuje, skelbia „Bild“. Tačiau ten jos sveikata smarkiai pablogėjo. Pasak vyro Arnie, ten jai sustojo širdis. Iš viso 10 minučių ji neplakė. Bet Ferrell išgyveno.

Vėlesniais mėnesiais sekė ilgos procedūros. Ji buvo visada prijungta prie dirbtinio kvėpavimo aparato, aktorei buvo atlikta dializė. Visi tikėjosi visiško pasveikimo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*