MIRĖ CARL SCHELL

Bild
2019.06.10
Carl Schell

Carl Schell

Locarno. Ketvirtadienį (06.06) 18:45 val. Locarno, Šveicarijoje mirė paskutinysis Schell – Carl Schell (†91).

NZZ praneša, kad mirties priežastis – atsisakę organai. Su savo žmona Stella Schell (71) garsus teatro režisierius ir aktorius turi du vaikus – Caroline (36) ir Marko (47). Carl ir Stella susituokę buvo 49 metus.

Stella Schell vokiečių laikraščiui „Bild“ sakė: „Carl mylėjo gyvenimą. Mano vyras kovėsi iki paskutinės sekundės. Jis nenorėjo išeiti, nors pabaigoje jis nebegalėjo kalbėti. Tai mums buvo sunkios valandos. Mano vaikai ir aš buvome šalia jo paskutinę akimirką. Jį vėl ir vėl bučiavome. (…) Dabar jis galiausiai rado savo ramybę“.

Schell paskutiniais metais turėjo sveikatos problemų. Dėl sutrikusios kraujotakos jam kovo pradžioje buvo amputuoti dešinės kojos pirštai. „Gydytojai rekomendavo amputuoti koją, kitaip mano vyras mirs. Bet Carl nenorėjo amputacijos“, – toliau pasakoja našlė.

Carl Schell dukra žada pastatyti skulptūrą, o joje padėti tėvo pelenus. „Mūsų terasoje sukūriau gėlyną, kuriame bus skulptūra su pelenais. Taip Carl liks su manimi. Carl buvo mano gyvenimo didžioji meilė ir visada tai liks“.

Vyras buvo Maria (†79), Maximilian (†83) ir Immy (†57) brolis. Jis vaidino daugybėje vokiečių ir amerikiečių filmų ir TV serialuose. Pvz., „The Blue Max“ (1966), TV seriale „Butler Parker“ (1972). Schell nuo 1940 m. dirbo teatro aktoriumi, vėliau teatro režisieriumi.

Nuo 1970 m. jis gyveno Locarno. Carl Schell buvo du kartus vedęs ir yra šešių vaikų tėvas.

1,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*