MILEY CYRUS PRAKALBO APIE SKAUDŽIĄ NELAIMĘ

FirstNews
2020.09.15
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Los Angeles. Tai galėjo pasisukti visai kitaip. Miley Cyrus (27) patyrė sunkią nelaimę kartu su savo tėvu Billy Ray (59).

„Joe Rogan Experience“ podkaste dabar dainininkė atviravo: „Man buvo sužeista galva, kai buvau dvejų metų. Buvo blogai. Buvau su tėčiu – ir tai buvo tikrai blogai, bet jis tiki, kad daugiau nesės už tai į kalėjimą, nes tai praėjo daug metų. Jis mane laikė kūdikio kuprinėje ir mes važiavome purvinu dviračiu. Jis važiavo ir nuvirto medis. Taigi, aš išslydau. Medis atsitrenkė į mano galvą. Buvo blogai“.

Miley dar ir šiandien dėl to reguliariai turi apsilankyti pas gydytoją. Nepaisant to, ji tiki, kad nelaimė ir sužeidimai padarė įtaką jos smegenims ir padarė ją tokiu žmogumi, kokia ji yra šiandien. Su visomis jos savybėmis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*