MILEY CYRUS NUOGI SPENELIAI ERZINA „INSTAGRAM“ (FOTO)

Bild
2020.02.13
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Los Angeles. Neilgai truko… Miley Cyrus (27) vėl užrūstino „Instagram“.

Nors mega žvaigždė žino, kad socialinis tinklas yra alergiškas speneliams ir kitoms intymioms detalėms, dainininkė vis tiek patalpino nuotrauką, kurioje matomas jos spenelis. Prie pirmosios nuotraukos Miley parašė: „Paskubėkite. ‘Instagram’ neabejotinai greitai ištrins šį įrašą“.

„Instagram“ savo gairėse skelbia: „Mes žinome, kad kai kurie žmonės nori pasidalinti nuogumu kaip meno ar kūrybos forma. Tačiau rodyti nuogumą ‘Instagram’ neleidžiama dėl įvairių priežasčių. Tai taip pat taikoma nuotraukoms, vaizdo įrašams ir skaitmeniniu būdu sukurtam turiniui, kuriame rodomi lytiniai santykiai, lytiniai organai ir plika sėdmenų dalis. Tai taip pat apima nuotraukas, kuriose vaizduojami moterų speneliai. Tačiau nuotraukos su randais po krūties amputacijos ar aktyviai krūtimi maitinančioms motinoms yra leidžiamos“.

mileyspenys

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*