MILEY CYRUS – LIGONINĖJE! (FOTO)

FirstNews
2019.10.09
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Los Angeles. Susirūpinimas dėl Miley Cyrus (26). Neseniai gerbėjai svarstė, ar ne per daug svorio numetė atlikėja naujose nuotraukose, o dabar dainininkė „Instagram“ paviešino nuotraukas ir video iš ligoninės palatos su prijungta lašeline.

„Stengiuosi kuo greičiau pasveikti“, – rašo Miley. Ji planuoja savaitgalį (12./13.10) pasirodyti „Gorillapalooza“ festivalyje. Ji tikisi, kad „roko dievai jai atsiųs galios“ ir padės „šitą šūdą išmesti už borto, kur jam ir vieta“.

Spėjama, kad Miley Cyrus serga sunkiu tonzilitu. Ar atlikėjai buvo pašalintos tonzilės, lieka neaišku.

Tačiau lieka aišku, kad į pagalbą atvyko jos naujasis vaikinas Cody Simpson (22). Toliau Miley Cyrus įrašuose „Instagram“ matomas jis dainuojantis paties parašytą dainą specialiai jai, raudoni žiedlapiai ant ligoninės palatos lovos.

miley4 miley3 miley2

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*