MILEY CYRUS ATSIKIRTO KRITIKAI DĖL ROMANO SU CODY SIMPSON

Bild
2019.10.08
Cody Simpson & Miley Cyrus

Cody Simpson & Miley Cyrus

Los Angeles. Miley Cyrus (26) ir Cody Simpson (22) yra naujai iškepta pora. Jiedu buvo pastebėti besibučiuojantys kavinėje. O vėliau bendro bučinio nuotrauką įkėlė į „Instagram“. Atlikėja sulaukė kritikos dėl naujojo romano, tačiau ji atsikirto ją kritikuojantiems.

Miley „Twitter“ rašo: „Aš užaugau ir pati priimu sprendimus, būdama suaugusi ir žinanti realybę (…) Vyrai (ypač sėkmingi) niekada nėra kritikuojami dėl savo naujų [merginų] užkariavimų. Jie eina nuo vienos gražios moters prie kitos ir neturi jokių pasekmių“.

Ji pripažįsta, kad šie santykiai jai yra naujas. Ji nuo paauglystės metų draugavo su Liam Hemsworth (29). Dabar po vedybų ir skyrybų ji yra pirmą kartą „suaugusi“ moteris tarp vienišų moterų. „Sutikti žmones ir pasitikėti jais mano pozicijoje yra tikrai sunku“, – užbaigė Miley.

Cody Simpson & Miley Cyrus


View this post on Instagram

got nothin

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on


View this post on Instagram

Fucking Bangerz

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*