MICK JAGGER NUSIŽUDŽIUSIĄ DRAUGĘ SLĖGĖ MILIJONINĖS SKOLOS

Alfa.lt
2014.03.19
Mick Jagger & L‘Wren Scott

Mick Jagger & L‘Wren Scott

New York. Dailymail“ duomenimis, mados dizainerė L‘Wren Scott (†49), muzikanto Mick Jagger () ilgametė draugė, buvo rasta negyva savo bute Manhatane. Spėjama, kad pasirinkti savižudybę garsią moterį paskatino milijoninės skolos.

Pranešama, kad dizainerė buvo skolinga kreditoriams 6 mln. JAV dolerių ir sielojosi dėl patirtų finansinių nesėkmių. Artima draugė aktorė Ellen Barkin (59) žurnalistams sakė, kad L‘Wren Scott paskutiniu metu elgėsi keistai, vengė draugų, neatsakinėjo į jų skambučius. „Žinojome, kad kažkas negerai, ji keistai elgėsi beveik savaitę“, – teigė ji.

Pasirodo, dizainerė turėjo didelių finansinių sunkumų. Artimi šaltiniai teigia, kad Mick Jagger siūlydavo draugei finansinę pagalbą, bet ji nesutikdavo ir iš skolų norėjo išbristi savarankiškai.

Per praeitą mėnesį vykusią Londono mados savaitę dizainerė šypsodamasi pozavo kartu su Jagger ir atrodė laiminga. Paprastai surengianti kolekciją per kiekvieną Niujorko mados savaitę, šiais metais L‘Wren Scott nauja kolekcija ant podiumo nepasirodė.

Išskirtinės dizainerės suknelės buvo vertinamos ir mėgstamos žvaigždžių. Ant raudonojo kilimo jomis puošėsi Nicole Kidman (46), Sarah Jessica Parker (48), Penélope Cruz (39). Ne kartą L‘Wren Scott kurtus drabužius dėvėjo Michelle Obama (50). Sklido gandai, kad dizainerė kurs Angelina Jolie (38) vestuvinę suknelę.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*