MICHAEL JACKSON: MUZIEJUS UŽDRAUDĖ EKSPONATUS

FirstNews, Indianapolis Star
2019.03.25
Michael Jackson

Michael Jackson

Indianapolis. Kaltinimai vaikų seksualiniu išnaudojimu pop karaliui Michael Jackson (†50) sulaukia vis daugiau atgarsių.

Dabar vaikų muziejus Indianapolyje iš savo ekspozicijos pašalino tris velionio eksponatus. Taip muziejaus vadovybė sureagavo į įtarimus kontraversiškame HBO doku filme „Leaving Neverland“. Kaip rašo laikraštis „Indianapolis Star“, „netinkami“ eksponatai – Jackson pirštinės, kurias mūvėjo scenoje, skrybėlė ir dainininko plakatas su autografu.

Minėtas muziejus yra dvi valandos kelio nuo Gary miesto. Ten Michael Jackson gyveno, kol sulaukė 12 metų. Pop žvaigždė taip lankėsi šiame muziejuje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*