MICHAEL BUBLÉ ATSISAKĘS ALKOHOLIO IR CIGAREČIŲ SUSIDŪRĖ SU KLIŪTIMIS

FirstNews, The Times
2019.05.14
Michael Bublé

Michael Bublé

Burnaby. Michael Bublé (43) 2013 m. pirmą kartą tapo tėvu. Nuo pirmojo vaiko gimimo dainininkas atsisakė alkoholio ir rūkymo, tačiau tai jam beveik kainavo karjerą!

Bublé interviu su „The Times“ atskleidė: „Nustojau viską vartoti. Daugiau jokio alkoholio ir jokių cigarečių, nuėjau į sporto salę. Po šešių ar septynių mėnesių įrašų studijoje kažką sudainavau ir kažkas buvo ne taip. Nuėjau pas gydytoją ir paaiškėjo, kad man prasidėjo balso stygų kraujavimas“.

Kaip vėliau Michael Bublé papasakojo, gydytojai jam sakė, kad dėl to kaltas jo naujasis gyvenimo būdas ir reikia skubiai atlikti operaciją.

Greitai Michael Bublé vėl galėjo dainuoti kaip profesionalas. Beje, tai dabar bus galima įsitikinti. Kanadietis gegužės 20 d. – birželio 10 d. atvyksta su turu į Airiją ir Didžiąją Britaniją. Po to jis keliaus po JAV ir Kanadą.

Rugsėjį Michael Bublé turas tęsis vėl Europoje. Koncertai numatyti Vokietijoje, Danijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Kroatijoje, Čekijoje ir Bulgarijoje. Deja, į Baltijos šalis mega žvaigždė neatvyks.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*