„METALLICA“ NEIŠIRO „THE ROLLING STONES“ DĖKA

FirstNews, The Sun
2019.07.09
Lars Ulrich ("Metallica")

Lars Ulrich ("Metallica")

London. Grupės „Metallica“ jau galėjo ir nebebūti. Dėl to turėtume padėkoti grupės „The Rolling Stones“ vyrukams.

Būgnininkas Lars Ulrich (55) pirmą kartą apie tai dabar papasakojo britų laikraščiui „The Sun“. Jis teigė, kad 2004 m. pasirodęs albumas „St Anger“ buvo tikras nesantaikų vaisius. Ulrich teigia: „Laikas 2004 m. mums buvo neabejotinai nelengvas. Bet nuo tada mes išmokome, kur yra mūsų ribos. Tai buvo paskutinis kartas, kai darėme tikrai ilgą pertrauką. Mes vos neišardėme grupės“.

O kaip „The Rolling Stones“ suvaidino šioje istorijoje? Lars Ulrich tęsia: „Jie mums paskambino ir pasakė ‘Sugrokite gi keliuose koncertuose pas mus Kalifornijoje’. Mes sutarėme, kad negalime ‘Rolling Stones’ pasakyti ‘Ne’ ir tada sugrojome. Tai buvo mums galimybė pradėti naują pradžią. Nesvarbu, ar dirbi biure ar groji su rokenrolo grupe, kažkada turi išsiaiškinti, kaip geriausia suprasti vienas kitą ir kaip geriausiai dirbti kartu su komanda“.

Muzikantas apibendrino: „Laimei, ‘Metallica’ mums buvo labai svarbu. Bet taip pat ir dėl mūsų fanų suradome sprendimą. Ir dėl to esu labai laimingas“.

Tarp kitko, „Metallica“ šiuo metu įrašinėja naują albumą. Kada diskas pasirodys prekyboje, nėra žinoma.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*