MESUT ÖZIL IR MANDY CAPRISTO: SKYRYBOS? (FOTO)

Bravo
2014.08.22
Mandy Capristo & Mesut Özil

Mandy Capristo & Mesut Özil

München. Vokietijos futbolo žvaigždė Mesut Özil (25) ir buvusi „Monrose“ dainininkė Mandy Capristo (24) tariamai išsiskyrė, praneša PlayRadio.lt, remdamasis vokiečių žurnalu „Bravo“.

Visai neseniai jie buvo tokie laimingi! Net vestuvių varpai greitai buvo girdėti. Bet dabar viskas žlugo. Po Vokietijos pergalės pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje Mandy ir Mesut praleido mažai laiko kartu. Net atostogas jie praleido atskirai.

Dabar dainininkė socialiniame tinkle paskelbė nuotrauką (žr. foto) ir parašė: „Viskas, ko man reikia!“. Nuotraukoje matyti ne ji ir jos vaikinas, bet ji ir jos mopsas! Ar Mandy nutraukė santykius?

mandy2

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*