MERYL STREEP NEGALI ŽIŪRĖTI SENŲ SAVO FILMŲ

FirstNews
2018.12.05
Stephen Colbert (54) & Meryl Streep

Stephen Colbert (54) & Meryl Streep

New Jersey. Aktoriaus karjeros pradžioje dažniausiai yra moto: „Aš esu jaunas ir man reikia pinigų“. Tai kartais priveda prie ne itin gerų kino projektų, kurie vėliau dažnai tampa „Prašau, aš noriu tai pamiršti“.

Bet tik ne Meryl Streep (69). Tačiau Holivudo superžvaigždė nemėgsta žiūrėti senus filmus, kuriuose ji vaidino. Apie tai ji sakė metiniame „Montclair Film“ labdaros renginyje. „Kai žiūriu filmą, kuriame aš vaidinau, būdama dar labai jauna ir graži, prisimenu, kokia nelaiminga buvau. Galvojau, kad mano nosis per didelė ir, kad esu stora. Man žmonės tą sakydavo. Būdama jauna aš galėjau vaidinti vyresnes [moteris], aš galėjau ‘Angels In America’ net vyrą vaidinti“.

Šiandien Meryl Streep daugeliui aktorių yra ikona ir pavyzdys. Pavyzdžiui, Lily James (29) vis dar negali patikėti, kad prieš kameras stovėjo kartu su Meryl Streep ir net kartu su ja šoko.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*