MEGHAN MARKLE IR PRINCAS HARRY PALIEKA „INSTAGRAM“

spot on news
2021.01.14
Meghan Markle & Harry su Archie

Meghan Markle & Harry su Archie

Los Angeles. Artėja skyrybos. Princas Harry (36) ir hercogienė Meghan (39) neapsikentę neapykantą kurstančių komentarų nusprendė atsisakyti „Instagram“.

Harry ir Meghan nenori „jokių planų“ toliau būti aktyviems šiame socialiniame tinkle. Šaltinis iš artimos poros aplinkos „The Sunday Times“ sakė, kad yra „labai mažai tikėtina“, kad jie bus „Instagram“, daugiausia dėl „neapykantos“, su kuria jie susidūrė.

Kai praėjusį pavasarį Meghan ir Harry atsisakė britų karališkųjų pareigų, socialinius tinklus jie naudojo reguliariai. Sasekso hercogas ir herscogienė „Megxit“ planus taip pat pranešė per „Instagram“ profilį „Sussex Royal“. Ten jie 2020 m. kovą paliko atsisveikinimo žinutę.

Spalį Meghan podkaste „Teenager Therapy“ kalbėjo apie tai, kaip stipriai jie susidūrė su neapykantos ir diskriminacijos komentarais internete. „Man pasakė, kad 2019 m. buvau labiausiai trolinta asmenybė visame pasaulyje“, – atskleidė Meghan Markle.

Iki sužadėtuvių su Harry, Meghan turėjo savo blogą ‘The Tig“ „Instagram“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*