MEGAN FOX IR BRIAN AUSTIN GREEN SKIRIASI PO 10 BENDRŲ METŲ (NAUJO MEILUŽIO FOTO)

RTL
2020.05.19
Machine Gun Kelly & Megan Fox

Machine Gun Kelly & Megan Fox

Los Angeles. Megan Fox (34) ir Brian Austin Green (46) nusprendė po 10 metų santuokos skirtis. Aktorė jau turi naują vaikiną – ir būtent reperį Machine Gun Kelly (30)!

„Beverly Hills, 90210“ žvaigždė patvirtino, kad skiriasi su Fox: „Ji pasakė, kad išvykusi jautėsi labiau savimi, o tokia ji sau patinka labiau, todėl nori pabandyti, kas iš to išeis. Aš buvau šokiruotas, mane tai liūdino, tačiau negalėjau pykti ant Megan, nes ji taip jautėsi ne tam, kad mane įžeistų, tiesiog ji nuoširdžiai taip jautėsi. Pokalbio metu nusprendėme kurį laiką pabūti atskirai“.

Teigiama, kad Megan Fox dar praėjusių metų pabaigoje pradėjo draugauti su muzikantu, kai kartu išvyko filmuotis bendrame filme. Neseniai pasaulį apskriejo nuotraukos, kuriose naujieji įsimylėjėliai matomi kartu. Tas ir paskatino porą paskelbti apie skyrybas.

Vis dėlto, aktorius nepyksta, kad jo žmona krito į kito vyro glėbį. „Niekada nesu jo sutikęs, tačiau kalbėjausi su Megan apie jį. Šiuo metu jie yra draugai. Pagal tai, ką ji man papasakojo, jis yra malonus, nuoširdus vaikinukas. (…) Nenoriu, kad žmonės į juos žvelgtų, kaip į priešus ar į mane kaip į auką“, – apie Machine Gun Kelly kalbėjo Brian Austin Green.

Aktorius „Instagram“ vėliau prie drugelio nuotraukos parašė: „Galiausiai drugeliams nuobodu tupėti ant gėlės per ilgai. Jie pradeda jaustis uždusę. Tai puikus didelis pasaulis ir jie nori tai patirti“.

Megan Fox ir Brian Austin Green turi tris vaikus – Journey River (3), Bodhi Ransom (6) ir Noah Shannon (7). Jiedu žada likti draugais ir vaikus auginti kartu, o taip pat „drauge atostogauti, švęsti šventes ir koncentruoti dėmesį į vaikų laimę“.

meganketuri megantrys megandu megan1

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*