„THE MASKED SINGER“: ANGELO KELLY SAVANORIŠKAI NUSIĖMĖ KAUKĘ (VIDEO)

RTL, ProSieben, Bild
2020.03.25
Gabriel (18) & Angelo Kelly

Gabriel (18) & Angelo Kelly

Köln. Antradienį (24.03) PRO7 šou „The Masked Singer“ metu krito dvi kaukės. Angelo Kelly (38) savanoriškai atskleidė, kas slepiasi kostiume. Priežastis: jam reikia būti su šeima.

Tiesioginio eterio metu repuojančio tarakono kostiume buvęs „The Kelly Family“ dainininkas nusprendė atskleisti save ir pasitraukti iš šou. Angelo Kelly atskleidė, kodėl priėmė tokį sprendimą: „Gaila, kad viskas man baigta. Aš nusprendžiau asmeniškai palikti [šou] anksčiau“.

Jis su savo šeima gyvena Airijoje. Šou filmuojamas Kiolne kiekvieną savaitę, todėl jam ši kelionė yra tikras iššūkis. Ypač dabar, koronaviruso pandemijos įkarštyje (?). „Tai nebūtų atsakinga mano, mano šeimos ir komandos atžvilgiu“, – sakė Kelly.

Tuo tarpu jo brolis John Kelly (53) paliko RTL šou „Let’s Dance“ dėl tos pačios priežasties – jo šeima Ispanijoje!

Beje, „The Masked Singer“ šou metu krito ir dar viena kaukė. Deivės kostiume buvo aktorė Rebecca Immanuel (49), kurios tikrasis vardas yra Sonja Zimmer. Kai krito jos kaukė, moteris apsipylė džiaugsmo ašaromis. Vėliau laikraščiui „Bild“ ji sakė: „Mane tai taip sujaudino, nes tai yra geriausia dovana aktoriui – dalyvauti dainų konkurse, kuris kuriamas tokiu aukštu, elegantišku lygiu“.


View this post on Instagram

Coole Performance von der Kakerlake! 😎 Habt ihr schon eine Idee, wer hinter der Maske stecken könnte? #MaskedSinger

A post shared by The Masked Singer Germany (@masked.singer.germany) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*