MARTINA BIG KRŪTYS TAPO DAR DIDESNĖS! (FOTO)

RTL
2019.11.07
Martina Big

Martina Big

Berlin. Sunku patikėti, bet Martina Big (31) tai ir vėl padarė: modelis su dirbtinėmis XXL dydžio krūtimis gulėsi ant operacijos stalo, kad jos būtų dar labiau padidintos.

Apie tai pranešė pati panelė Big savo „Facebook“ paskyroje, kur įkėlė nuotrauką iš ligoninės palatos. Ten ji rašo: „Turiu puikių naujienų. Man buvo atlikta dar viena krūties operacija ir dar vienas užpildymas, mano krūtys tapo dar didesnės“.

Vokiečių modelis iš tikrųjų rado gydytoją, kuris sutiko ją vėl operuoti. Savo įraše ji paaiškino, kad specialiai jai buvo sukurtas „plėstuvas“, kurio reikia padidinant krūtį. Per specialius vožtuvus jos krūtinė dabar gali būti užpildyta skysčiu ir gali toliau „augti“.

Beje, Martina Big Vokietijos žiniasklaidos antraštėse atsiranda ir dėl savo odos spalvos. XXL krūtų dydžio mergina dirbtinai tamsinasi odą. Save ji vadina „afriekete iš Eifelio“. Jungtinėje Karalystėje ji taip pat jau yra žvaigždė.

Nuo 2012 m. Martina Big didinasi savo krūtinę. Prieš paskutinę operaciją viena jos krūtis svėrė 8,3 kg, o jų dydis siekė 70 S. Modelis nori patekti į „Guinness“ rekordų knygą ir krūtis didins tol, kol viena jų svers 20 kg.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*