MARKUS MÖRL IŠSKYRĖ DVI KATES. VIENA JŲ BUVO PAKVAIŠUSI

Bild, RTL
2019.07.08
Markus Mörl & Yvonne König

Markus Mörl & Yvonne König

Schmallenberg. Šlagerių koncerte Sauerlande įvyko tikra drama, pasibaigusi policijos įsikišimu ir pareiškimais policijoje. Dainininkas Markus Mörl (59) išskyrė dvi besipešusias damas – jo draugę Yvonne König (47) neva užpuolė Fräulein Menke (58).

RTL žvaigždžių žurnalas „Exclusiv“ ir Vokietijos dienraštis „Bild“ rašo, kad prieš suplanuotą Fräulein Menke pasirodymą ji atėjo pasikalbėti su Markus. Jis paprašė dainininkės nelipti į sceną dėl jos prastos sveikatos problemos. Markus teigia, kad ji turi psichinių bėdų.

Galiausiai į aršią diskusiją turėjo įsikišti Yvonne. Tuomet Menke ir kibo jai į plaukus. Nuotraukose ir vaizdo įraše matyti, kaip moterys viena su kita gana aršiai kovoja. Markus išskyrė dvi besipešančias kates.

Istorijos pabaiga: išrauti plaukai, sumušimai, ligoninė ir du policijos pareiškimai policijoje.

5,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*