MARILYN MANSON PO SUNKIŲ KALTINIMŲ YRA SAUGOMAS ASMENS SARGYBINIŲ

Klatsch und Tratsch, The Sun
2021.02.19
Marilyn Manson

Marilyn Manson

Los Angeles. Marilyn Manson (52) pasisamdė apsaugos darbuotojus, kad visą parą jie jį saugotų.

Vasario 1 d. Evan Rachel Wood (33) pateikė teismui kaltinimus prieš buvusį partnerį. Aktorė teigia, kad jis prieš ją naudojo psichologinį ir fizinį smurtą, ne kartą žemino. Netrukus ir daugiau moterų atskleidė, kad tai patyrė santykių su Manson metu. Dabar šaltinis „The Sun“ atskleidė: „Taip pat ir gerais laikais jis yra visiškai paranojikas, bet šie kaltinimai jį visiškai sužlugdė – jis tvirtai įsitikinęs, kad jį privaloma saugoti“.

Neseniai aktorė Esme Bianco (38) „Good Morning America“ paaiškino viename video, ką patyrė su muzikantu: „Jis užrakino mane savo miegamajame, mane pusnuogę pririšo prie medinio maldų stalo ir trenkė rykšte“.

Taip pat ir Rose McGowan (47) praeity tris su puse metų buvo santykiuose su rokeriu. Ji net buvo susižadėjusi. „Man labai gaila visų, kurie patyrė Marilyn Manson prievartą ir psichinius kankinimus. Sakydama, kad Holivudas yra kultas, turiu omenyje, kad pramogų pramonė, įskaitant muzikos industriją, yra kultas“, – pasakojo Rose, primindama, kad kulto viršūnėje yra supuvęs pūvinys.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*