MARIAH CAREY SULAUKĖ BROLIO KALTINIMŲ TEISME

RTL, The Sun
2020.11.27
Mariah Carey

Mariah Carey

Los Angeles. Santykiai tarp Mariah Carey (50) ir jos šeimos niekada nebuvo lengvi. Jos vaikystė buvo pilna smurto ir nepriežiūros, kaip ji pati rašo autobiografinėje knygoje.

Po proveržio muzikos versle Carey pasijuto „bankomatu su peruku“. Tai buvo priežastis, kodėl ji nutraukė santykius su savo šeima. Dabar viskas gali dar labiau paaštrėti, nes Mariah brolis Morgan (60) padavė atlikėją į teismą. Jis „The Sun“ pasakojo: „Šie vadinamieji ‘memuarai’ nuo pradžios iki pabaigos yra pilni melo, netiesos ir neteisingai pateiktų įvykių, ką aš net galiu įrodyti“.

Jis netgi gali įrodyti. Morgan rinko nuotraukas ir dokumentus, kurie galėtų apkaltinti jo seserį. Kadangi knyga yra grynoji fantastika, Morgan daro prielaidą, kad jo sesuo tuoj žlugs. Toliau brolis teigia: „Tai man labai primena jos beprotišką elgesį per pirmąjį žlugimą“. Jam taip pat plyšta širdis, matant jos „neapykantos kliedesius“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*