MARIAH CAREY PAKELIUI Į KONCERTĄ SĖDĖJO KAMŠTYJE (VIDEO)

Bild
2018.12.05
Mariah Carey

Mariah Carey

Berlin. Tai turėjo būti „kalėdiška“. Tačiau trečiadienio (05.12) vakarą Mariah Carey (48) prieš savo vienintelį koncertą Vokietijoje sėdėjo visiškai nejudamame kamštyje!

Mariah Carey Kalėdų koncertą „All I Want For Christmas Is You!“ surengė Berlyno „Mercedes-Benz“ arenoje. Dėl vieno negyvenamojo namo gaisro, gatvė buvo visiškai suparalyžiuota. Automobilyje liko tik laukti, laukti ir dar kartą laukti.

Kaip rašo vokiečių laikraštis „Bild“, JAV dainininkė kartu su savo abejais dvyniais į areną važiavo iš Berlyno Mitte rajone įsikūrusio „Hotel de Rome“ viešbučio. Automobilis lėkė per pačius vakarinius kamščius. Staiga automobilis nebegalėjo net pajudėti tarp kitų transporto priemonių.

Netoliese degė tuščio namo palėpė, o ugniagesiai uždarė ir kelias aplinkines gatves. Būtent Holzmarktstraße dainininkė ir buvo „įkalinta“. Carey kamštyje stovėjo mažiausiai 20 minučių. Prieš 18:45 val. atlikėja pasiekė „Mercedes-Benz“ areną, kur 20 val. turėjo prasidėti koncertas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*