MARIAH CAREY NEGALĖJO PATIKĖTI DĖL GEORGE MICHAEL MIRTIES

FirstNews, Pitchfork
2018.12.03
Mariah Carey

Mariah Carey

New York. Staigi George Michael (†53) mirtis 2016 m. gruodį sukrėtė Mariah Carey (48).

„Pitchfork“ apie tai dainininkė papasakojo: „Mes praleidome vieną iš didingų [žmonių], nes tai buvo man kažkas su kuo užaugau, jį stebėjau ir jo buvau įkvėpta. (…) Žinau, kad mokykloje pamačiau jo albumą ‘Faith’ ir pasakiau ‘Aš noriu įrašyti albumą su visais šitais žanrais’. Kalbant apie įrašų leidyklų politiką, turėjome daug bendro. Pamenu vakarienė, kai kalbėjomės apie visus tuos sunkumus, su kuriais abu susidūrėme. O kai jis mirė per Kalėdas (25.12), aš negalėjau patikėti. Maniau, kad jam greitai vėl bus viskas gerai“.

George Michael grupės „Wham!“ hitas „Last Christmas“ buvo vienas didžiausių jo darbų. Keista, tačiau 2016 m. Kalėdos atlikėjui buvo paskutinės. Jis buvo rastas negyvas savo bute Oksfordšyre.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*