MARGARET QUALLEY METĖ SHIA LABEOUF PO SKANDALO

People
2021.01.12
Margaret Qualley & Shia LaBeouf

Margaret Qualley & Shia LaBeouf

Los Angeles. 2020 m. gruodį apskriejo nuotraukos, kuriose Shia LaBeouf (34) bučiuojasi Margaret Qualley (26). Tada daugeliui tai sukėlė nuostabą, nes vos prieš kelias dienas pasirodė FKA Twigs (32) ir Sia (45) kaltinimai apie buvusio draugo Shia psichologinį ir fizinį smurtą, prievartavimus.

Tačiau romanas tarp aktoriaus ir Margaret baigėsi, praneša „People“. Sausio 2 d. pora nusprendė eiti atskirais keliais. Kaip rašo žurnalas, išsiskyrimas įvyko draugiškai, nes sausio 4 d. abu buvo pastebėti lankant vieną draugą. „Jie tiesiog yra skirtinguose taškuose savo gyvenime“, – aiškina „People“ šaltinis.

Margaret ketina pradėti filmuotis Kanadoje, o Shia turi atsakyti už įtariamus nusikaltimus prieš moteris.

Abejojama, ar pora apskritai buvo pora. Šaltinis tęsia: „Jie nesusitikinėjo. Jie tiesiog linksminosi. Margaret neturi jokių interesų pastoviam draugui“.

Shia LaBeouf ir Margaret Qualley susipažino filmuojant merginos sesers Rainey Qualley (30) dainos video klipą, kuriame abu yra matomi nuogi (Play Radio apie tai jau rašė).

5-margaret-qualley-full-nude-in-donnybrook-bonus-nudes-1 Screenshot-2020-10-26-at-10.17.44-1024x564-1

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*