MÅNS ZELMERLÖW VEDĖ (VIDEO/FOTO)

alfa.lt
2019.09.09
Måns Zelmerlöw & Ciara Janson su vaikais

Måns Zelmerlöw & Ciara Janson su vaikais

Vis. Švedijai pergalę „Eurovision“ 2015-aisiais pelnęs atlikėjas Måns Zelmerlöw (33) gyvena labai džiugiomis nuotaikomis. Jis rugsėjo 5 d. susituokė su mylimąja Ciara Janson (32).

Amžiną meilę dainininkas ir britų aktorė, labiausiai žinoma dėl vaidmens seriale „Hollyoaks“, prisiekė Kroatijoje besileidžiant saulei.

Måns Zelmerlöw socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu iš pasaką primenančios vestuvių ceremonijos, kad ir joje nedalyvavę jo gerbėjai galėtų pasidžiaugti poros laime ir begaline meile. „Taigi. Nutiko tai. Vedžiau savo sielos draugę Ciara Zelmerlow magišką naktį priešais geriausią grupę draugų ir šeimos narių. Negalime būti laimingesni ir vis dar neatsipeikėjome“, – rašė Måns.

Dar 2016-aisiais pradėję susitikinėti Måns Zelmerlöw ir Ciara Janson kartu augina du berniukus. Jauniausias poros sūnus Albert Ossian (1), gimęs pernai gegužę tapo atlikėjo įkvėpimu kūriniui „Grow Up To Be You“.

Vyresnis poros vaikas nėra tikrasis Måns Zelmerlöw sūnus. Jis Ciara’i gimė iš ankstesnių santykių, tačiau moteris anksčiau yra minėjusi, kad berniukas ir dabartinis jos mylimasis puikiai sutaria.


View this post on Instagram

05.09.19. Became Mrs Zelmerlöw, for like ever and ever ❤️ #weddingspamincoming Thank you for this snap @fridaireklint

A post shared by Ciara Zelmerlöw (@ciarajzelmerlow) on

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*