MADONNA PATIRIA NEPAKELIAMĄ SKAUSMĄ: PASIRODYMAI ATŠAUKIAMI

Bild
2019.11.29
Madonna

Madonna

New York. Pop karalienei Madonna (61) šie metai nėra patys geriausi. Šių metų jos pasirodymas „Eurovision“ dainų konkurse buvo katastrofiškas. Taip pat blogai pasirodė visi jos singlai iš naujojo albumo „Madame X“, kuris taip pat sulaukė daug kritikos ir nesėkmės oficialiuose albumų topuose. O dabar ji turi atšaukti savo pasirodymus!

Koncertų organizatorius „Live Nation“ pranešė, kad Madonna atšaukia koncertą Bostone, numatytą rytoj (30.11). „Instagram“ ji rašo: „Aš privalau pasveikti“.

Savo gydytojų rekomendacijų vedama ji sustabdo savo turą. Kas yra atlikėjai, nėra žinoma. Tačiau ji toliau sako: „Skausmas, kurį dabar patiriu, yra nepakeliamas“.

Gali būti, kad Madonna patiria kelio skausmą. Koncerte San Franciske lapkričio pradžioje ji fanams skundėsi kelio skausmais.

Ar įvyks kiti numatyti koncertai Filadelfijoje ir Majami gruodžio mėn., nėra žinoma.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*