MADONNA NORI BENDROS DAINOS APIE VIŠTAS SU LIL NAS X

FirstNews
2019.12.02
Madonna & Lil Nas X

Madonna & Lil Nas X

Los Angeles. Madonna (61) parodė norą su Lil Nas X (20) įrašyti bendrą dainą. Apie vištas.

Kai pop karalienė savo koncerte Los Andžele publikoje pamatė reperį, ši suskubo pas jį nueiti ir net gurkštelėti jo alaus. Tada per mikrofoną ji garsiai pasakė: „Tai atrodo taip malšinantis troškulį, ar galiu išgerti gurkšnį?“.

Lil Nas X pasirodė šaunu ir atsakė: „Stoviu priešais legendą. Aš tiesiog esu laimingas, būdamas čia“.

Galiausiai Madonna sudainavo muzikanto hitą ir net pakvietė jį pas save į namus. Pop diva tarė: „Aš tikiuosi, kad tu atvyksi į mano arklių fermą. Aš tau parodysiu, kas iš tikrųjų daroma su arkliais. Ir aš tave išmokinsiu joti, mažuti. O tada galėsime sukurti dainą apie vištas, kadangi aš taip pat turiu vištų“.

Tuomet Madonna davė patarimą jaunajam reperiui. Ji jam pasakė: „Dirbk sunkiai. Tau tai atsipirks“. Lil Nas X atsakė: „Aš pažadu tau, aš darysiu tai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*