MADONNA: „INSTAGRAM“ IŠTRYNĖ FAKE VIDEO

Bild
2020.07.30
Madonna

Madonna

Los Angeles. Kas vėl nutiko pop karalienei? Madonna (61) į „Instagram“ įkėlė video su klaidinga informacija apie tariamą gydymą nuo koronaviruso. Socialinis tinklas reagavo ir ištrynė jos įrašą.

Madonnos išplatintas vaizdo įrašas buvo pašalintas, nes jis „pateikė melagingus teiginius apie Covid-19 gydymo ir prevencijos metodus“, – trečiadienį (29.07) sakė „Facebook“, kuriai priklauso „Instagram“, atstovas.

Klipe, kurį išplatino ir JAV prezidentas Donald Trump (74) „Twitter“, rodoma prieštaringai vertinama Teksaso gydytoja Stella Immanuel (55), kuri maliarijos vaistą hidroksichlorokviną reklamuoja kaip stebuklingą vaistą koronavirusui, sakydama: „Niekas neturi sirgti. Šis virusas išgydo – jis vadinamas hidroksichlorokvinu“.

Tačiau maliarijos vaisto veiksmingumo prieš koronaviruso sukeltą ligą Covid-19 nėra. Klipe ponia Immanuel taip pat kritikuoja veido kaukių dėvėjimą ir apribojimus, kuriuos įsivedė beveik visas pasaulis.

Taip pat ir „Twitter“ sureagavo ir ištrynė video, aiškindamas: „Tvytai su vaizdo įrašu pažeidžia mūsų dezinformacijos apie Covid-19 politiką“.

Madonna savo „Instagram“ įraše taip pat pakomentavo, kad koronaviruso vakciną buvo galima įsigyti ištisus mėnesius. Tačiau tai buvo laikoma paslaptyje, „kad turtingi taptų turtingesni, o vargšai ir ligoniai susirgtų“.

„Tiesa mus visus išlaisvins“, – sakė Madonna. „Tačiau kai kurie žmonės nenori išgirsti tiesos. Ypač galingi, kurie pasinaudoja šia ilga vakcinos paieška“.

Stella Immanuel jau atkreipė į save dėmesį ilguoju keistų pareiškimų sąrašu. Ji dainininkę apibūdino kaip „mano herojė“. Savo sumišusiose teorijose ji teigia, kad ginekologinės problemos kyla dėl sekso su piktosiomis dvasiomis. Taip pat ji mano, kad JAV vyriausybei vadovauja „reptilijos“ ir kad santuoka tarp homoseksualų veda prie to, kad suaugusieji tuokiasi su vaikais, rašo „Bild“.

Daugybė iš 15,4 mln. Madonnos fanų kritikuoja dainininkę. Jos muzikos kolegė Annie Lennox (65) pavyzdžiui pakomentavo: „Tai yra absoliuti nesąmonė!!! Negaliu patikėti, kad tu palaikai šią pavojingą šundaktarę. Tikiuosi, tavo puslapis buvo nulaužtas ir tu gali tai paaiškinti“.

Stella Immanuel sureagavo į fake video ištrynimą ir „Twitter“ parašė: „Sveiki Facebook, aktyvuokite vėl mano puslapį ir mano video arba jūsų kompiuteriai suges. Jūs nesate galingesni nei Dievas. Aš pažadu tai jums. Jei negražinsite man mano puslapio, Jėzaus vardu ‘Facebook’ žlugs“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*