MADONNA GRĮŽTA SU „MADAME X“ (VIDEO)

Bild
2019.04.16
Madonna

Madonna

New York. Ji grįžta! Pop karalienė Madonna (60) „Instagram“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užsiminė apie savo naująjį albumą „Madame X“.

Klipe Madonna matosi skirtingais kostiumais. Jos personažas „Madame X“ yra vaizduojamas, kaip slaptas agentas, keliaujantis po pasaulį, keičiantis savo tapatybę, kovojantis už laisvę ir atnešdamas „šviesą į tamsias vietas“.

„Madame X yra šokėja, profesorė, valstybės vadovė, namų šeimininkė, kalinė, mokinė, mokytoja, vienuolė, šventoji, kekšė ir ‘meilės namų šnipė'“, – savo video paaiškino Madonna.

Iki šiol nėra aišku, kad rinkoje pasirodys atlikėjos 14-asis albumas.

Gegužės 18 d. Madonna surengs savo sugrįžimo šou „Eurovision“ dainų konkurso finale. Ten už 1,3 mln. JAV dolerių ji atliks dvi dainas.

Gegužės 4 d. dainininkė pasirodys 30-ajame GLAAD Media Awards, kur atsiims apdovanojimą už jos visą gyvenimą trunkančią kovą už lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transeksualų (LGBT) teises.

Paskutinis Madonna albumas pasirodė 2015 m. kovą. Diskas vadinasi „Rebel Heart“.


View this post on Instagram

Welcome to the World of Madame ❌. ………………… @nunoxico @stevenkleinstudio

A post shared by Madonna (@madonna) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*