MACAULAY CULKIN PRAKALBO: AR MICHAEL JACKSON JĮ SEKSUALIAI TVIRKINO?

Bild, Esquire
2020.02.13
Michael Jackson & Macaulay Culkin

Michael Jackson & Macaulay Culkin

Los Angeles. Kas sako tiesą? Galima auka Macaulay Culkin (39) tarė žodį ir ginčija įtarimus dėl Michael Jackson (†50).

Prieš metus Wade Robson (36) ir James Safechuck (40) viešai dar kartą paskelbė, kad buvęs pop karalius juos tvirkino, kai šie buvo jauni berniukai. HBO net susuko dokumentinį filmą, kuriame kalbėjo tik jie ir jų šeimos. Dabar Culkin pirmą kartą pasisakė šia tema viešai: „Jis man niekada nieko nedarė. Niekada nemačiau jo ką nors darančio“.

Žurnalui „Esquire“ Macaulay Culkin taip pat pridūrė: „Ir jei turėčiau ką pasakyti, tai būtinai tai padaryčiau. Bet ne, aš niekada nieko nemačiau; jis nieko nedarė. Ir ypatingai šiuo metu neturiu jokios priežasties, ko nors nepasakyti“.

Macaulay Culkin išgarsėjo filme „Home Alone“ („Vienas Namuose“). Tada jis bičiuliavosi su dainininku, lankėsi jo rančoje „Neverland“. 2005 m. aktorius pasisakė teismo procese, kuriame Jackson buvo kaltinamas nederamu elgesiu su tariamomis aukomis. Teismas velionį išteisino.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*