LUCKY LUKE – DAR VIENAS LIETUVIS, PRASIMUŠĘS Į VOKIETIJOS TOP 100 (VIDEO)

Play Radio, Sekundė
2020.06.29
Lucky Luke

Lucky Luke

Baden-Baden. Lukas Kemėšis (20) aka Lucky Luke – trečias lietuvių didžėjus, kuris per trejus metus sugebėjo prasimušti į Vokietijos TOP 100. Jo singlas „Cooler Than Me“ šią savaitę kilo iš 80 į 54 vietą.

Vokietijos „Spotify“ panevėžiečio Lucky Luke nuotrauką įkėlė į geriausių dainų grojaraščio viršelį. Tuo pasidžiaugė ir pats lietuvis. „Facebook“ jis rašo: „Vyksta beprotiški dalykai. Lucky yra didžiulėje viršelio nuotraukoje! Ačiū @spotifyde už beprotišką palaikymą mano dainai ‘Coller Than Me’.“

Šį slapyvardį Lukas sako pasirinkęs neatsitiktinai. Animacinis filmukas apie drąsuolio kaubojaus nuotykius „Laimingasis Lukas“ (Lucky Luke), rodytas per televiziją ir lydėjęs vaikiną nuo mažų dienų, padiktavo jam sceninį vardą. „Kadangi esu Lukas, šis vardas man puikiai tinka ir skamba tikrai gan įdomiai“, – Lukas sakė laikraščiui „Sekundė“.

Muziką Lucky Luke kuria nuo 10 metų. Dabar jo hito „Cooler Than Me“ vaizdo klipas „YouTube“ peržiūrėtas daugiau nei 10 mln. kartų.

2018 m. net 11 savaičių pirmoje vietoje Vokietijoje išbuvęs Dynoro (20) su singlu „In My Mind“ oficialiai tapo Metų dainos savininku Vokietijoje ir Austrijoje. Iš viso Dynoro hitas Vokietijos TOP 100 išbuvo net 71 savaitę!

Dar vienas lietuvių DJ, patekęs į Vokietijos TOP 100 – Gaullin (20). Jo daina „Moonlight“ tope sukosi 22 savaites. Aukščiausia vieta, kurią pavyko pasiekti singlui, – 24.

Beje, šios savaitės Vokietijos TOP 100 yra ir dar viena lietuvė. Reperė Shirin David (25) singlas „Hoes Up G’s Down“ krenta iš 37 į 57 vietą. Jai pavyko su šia daina pasiekti 6 vietą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*