LORI LOUGHLIN PRIPAŽINO KALTĘ UNIVERSITETŲ KORUPCIJOS SKANDALE

Bild
2020.05.22
Lori Loughlin

Lori Loughlin

Boston. TV serialo „Full House“ („Pilna Troba“) žvaigždė Lori Loughlin (55) pasidavė kovoje korupcijos skandale. Penktadienį (22.05) kartu su savo vyru, mados dizaineriu Mossimo Giannulli (56) prisipažino kaltais. Tai reiškia, kad labai tikėtina, jog abu sės į kalėjimą!

Jie pripažino, kad Pietų Kalifornijos Universitetui (USC) sumokėjo 500 000 JAV dolerių (455 000 eurų), kad jų abi dukros įstotų į šią mokslo įstaigą. Lori ir Mossimo pateikti kaltinimai dėl pinigų plovimo, sukčiavimo ir kyšininkavimo. Kadangi iš pradžių jie nepripažino savo kaltės, jiems grėsė nelaisvė iki 45 metų.

Tačiau įrodymai dabar, matyt, yra tokie stulbinantys, kad abu susigūžė ir sutiko pripažinti kaltę.  o susitarimo su prokuratūra dėl kaltės pripažinimo Lori dabar turėtų būti sulaikyta dviem mėnesiams, sumokėti 150 000 JAV dolerių baudą ir atlikti 100 valandų neapmokamo socialinio darbo.

Vyras Mossimo turėtų būti kalinamas ilgiau: jam gresia 5 mėn. kalėjimo, 250 000 JAV dolerių bauda ir 250 valandų neapmokamo socialinio darbo.

JAV Masačusetso valstijos federalinis teisėjas dabar turi susitarti dėl susitarimo su prokuroru.

Šis universitetų skandalas sukėlė tikrą audrą JAV, nes nuolat pasirodydavo priekaištų, kad elitinius universitetus patenka tik turtingų tėvų vaikai (Play Radio apie tai jau rašė). Vidutinis amerikietis negali savo vaiko leisti į Jeilio, Harvardo ar Prinstono universitetą. Tik jei vaikai yra labai talentingi, jis gauna stipendiją.

Ir būtent ten slypi problema: tėvai, tokie kaip Lori Loughlin, organizavo dotacijas savo vaikams, šie įstotų į universitetus ar patektų į jų sporto komandas. Išlepinti vaikinai atima stipendijų vietas iš tikrai talentingų vaikų. Lori atveju, jos dukros Isabella (21) ir Olivia (20) pateko į irkluotojų komandą.

Iš viso 30 turtuolių tėvų kaltinami kyšininkavimu kilus toli siekiančiam skandalui, rašo „Bild“. Tarp jų ir „Desperate Housewives“ („Nusivylusios Namų Šeimininkės“) žvaigždė Felicity Huffman (57). Jau praėjusiais metais ji pripažino savo kaltę ir atsėdėjo savo laiką kalėjime.

Huffman sumokėjo 15 000 JAV dolerių (13 731 eurų) baudą, kad dukters neteisingi atsakymai būtų ištaisyti stojant į koledžą. Aktorė nelaisvėje praleido 14 dienų ir spalį paliko kalėjimą trejomis dienomis anksčiau.

Kaip gi buvo atverstos skandalo kortos? 2018 m. FTB tyrė Los Andželo verslininko Morrie Tobin (57) nusikalstamą veiklą. Jeleino elitiniame universitete studijavęs Tobin tapo pagrindiniu liudytoju. Jis kaltino Jeilio moterų futbolo vyriausiąjį trenerį Rudolph Meredith (52). Teigiama, kad jis paprašė jo 450 000 JAV dolerių (412 866 eurų), kad jis galėtų suteikti Tobin dukrai galimybę patekti į universitetą.

Tuomet įvyko tikra agento akcija. Morrie Tobin kalbėjosi su treneriu ir slapta pokalbį įrašinėjo. FTB sulaikė Meredith. Taip paaiškėjo vienas kyšio mokėjimas po kito.

1,w=993,q=high,c=0.bild2 1,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*