LORI LOUGHLIN NORI SUSIGRĄŽINTI SAVO PASĄ

spot on news
2021.02.20
Mossimo Giannulli & Lori Loughlin

Mossimo Giannulli & Lori Loughlin

Boston. Lori Loughlin (56) atliko bausmę universitetų priėmimo skandale ir atliko nemokamą socialinį darbą – dabar ji nori susigrąžinti pasą.

TV serialo „Full House“ („Pilna Troba“) žvaigždė pateikė prašymą ir dabar Masačiusetso teismas jį tenkino. Asmens dokumentas iš aktorės buvo paimtas 2019 m. kovą. Vėliau jos laukė teismas. 2020 m. gruodžio mėn. Loughlin buvo paleista iš Dublino kalėjimo Kalifornijoje. Ten už grotų aktorė praleido beveik 2 mėnesius.

Tarp kalėjusių atsidūrė ir „Desperate Housewives“ („Nusivylusios Namų Šeimininkės“) aktorė Felicity Huffman (58). Ji buvo nuteista daug švelnesne bausme, nes iškart pripažino savo kaltę papirkinėjant aukštąją mokyklą savo dukros vardan. Huffman taip pat teko praleisti už grotų.

Beje, Lori vyras dizaineris Mossimo Giannulli (57) be piniginės baudos buvo taip pat nuteistas laisvės atėmimo bausme. Vyras už grotų iš viso praleis 5 mėn. Lori ir Mossimo pripažino, kad sumokėjo 410 000 JAV dolerių, jog jų dukros gautų pranašumą Pietų Kalifornijos universitete.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*